Penziony v Liptovské Revúce

Ubytování v Liptovské Revúce v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Liptovské Revúce. Většina penzionů v Liptovské Revúce se od hotelů v Liptovské Revúce liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Liptovské Revúce.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Domček u Milana 

Foto: Domček u Milana
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
91 %

Domček u Milana se nachází v Liptovských Revúcích, 18 km od lyžařského areálu Donovaly. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dům má obývací pokoj s pohovkou a TV, kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu se sprchou.

Pokoje

Prázdninový dům
11 osob60 - 132 EUR za noc

2. Chata Horec 

Foto: Chata Horec
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
85 %

Chata Horec se nachází v Liptovských Revúcích, 20 km od lyžařských areálů Donovaly-Liptovské Revúce a Park Snow Donovaly, a nabízí restauraci, ve které se čepuje unikátní pivo Čierny Kameň.


3. Čierny kameň - penzión a reštaurácia 

Foto: Čierny kameň - penzión a reštaurácia
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
84 %

Čierny kameň - penzión a reštaurácia se nachází v obci Liptovské Revúce, 26 km od Martina, a nabízí restauraci, bar, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, gril, terasu, restauraci zajišťující stravování i bezplatné soukromé par.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: